Fiyatlar


0 850 346 54 74


Kiralık Minder Fiyatları

Kiralık Minder Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?


Minder kiralama fiyatları ürünlere ve modellere göre değişmektedir. Minderlerin renk, boyut, modellerine göre değişmektedir. Minderlerimiz su geçirmez kumaş ile üretilmektedir. Firmamız tarafından kiralanan minderler 100x100 cm boyutlarında minderlerdir. En uygun fiyatlarda en kaliteli kumaş ve dolgu malzemelerinden yapılan minderlere firmamız aracılığı ile her mevsimde ulaşabilirsiniz. Firma olarak kiralık minderler kendi depolarımızda yer almaktadır. Kişilerin/firmaların isteklerine göre minderler istenilen lokasyona teslim edilmektedir.

Fiyatlar ve modeller hakkında en detaylı bilgilere 0 850 346 54 74 numarasından ulaşabilirsiniz.

Kiralık Minder Fiyatları

Kiralık Minder
Puf Minder

Kiralık puf minder fiyatları, modelleri, boyutları ve renk seçeneklerine 0 850 346 54 74 numarasından ulaşabilirsiniz.

Kiralık Minder
Yer Minderi

Kiralık yer minderi fiyatları, modelleri, boyutları ve renk seçeneklerine 0 850 346 54 74 numarasından ulaşabilirsiniz.

Kiralık Minder
Oturma Minderi

Kiralık oturma minderi fiyatları, modelleri, boyutları ve renk seçeneklerine 0 850 346 54 74 numarasından ulaşabilirsiniz.

Kiralık Minder
Bahçe & Plaj Minderi

Kiralık bahçe ve plaj minderi fiyatları, modelleri, boyutları ve renk seçeneklerine 0 850 346 54 74 numarasından ulaşabilirsiniz.
Kiralık Minder FiyatlarıMinder sektörü ve dolayısı ile modelleri farklı yaşam tarzlarının artması ve çağımızda rahatlık ve konforun öne çıkması ile sürekli gelişiyor. Renkli, düz, deri veya kumaş, sünger malzemeler düşünülerek üretimde onlarca tarz ve çeşit yapılabilir.

Oturma odası için ayrı çocuk odası için ayrı, bahçe ve plaj için ayrı tabi bu seçenekler çoğaltılabilir. Kolay yıkanabilir ve hatta silinebilir modeller duruma göre tercih edilebilir.

Organizasyonlar İçin FiyatlarBüyük organizasyonlarda depolama ve temizlik, hijyen bilgisi öngörüldüğünde minder kiralama daha iyi bir seçenek gibi görülüyor. Piknikte, doğum günlerinde, plaj partileri gibi organizasyonlarda armut minderler daha çok tercih edilir. Arkada yaslanma yeri olması uzun süren organizasyonlar için bu modeli tercih edilebilir kılıyor.

Yer minderleri daha rahat üniversite partileri, bahçe organizasyonlarında tercih edilebiliyor. Farklı renklerde tercihler partinize neşe katacaktır. Boyutu tamamen parti organizasyonuna göre değişebilir. Küçük kare ya da büyük kare minderler, çok renkli ya da tek renk tamamen yaratmak istediğiniz parti atmosferine göre tercih etmeniz gereken bir şeydir. En dikkat edilmesi gereken konu boyuttur.Boyut olarak 100x100 cm ideal bir boydur. Rahat oturuş pozisyonu için önerilmektedir. Ayrıca yer minderlerinin özelliği yatak özelliğine de sahip olabilmeleridir.

Kullanım AlanlarıMinderler hem kullanışlı hem de dekorasyonu tamamlayıcıdır. Ayrıca ısıtıcılı olanları serin bahar gecesi partileri ve davetleri için tercih edilebilir.

En özel günlerinize kiralama yaparak, davetlerinizi kesinlikle minderler ile renklendirebilir ve yaşattığınız konfor ile iyi bir intiba bırakabilirsiniz.