Minder

0 850 346 54 74

Kiralık Minder Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?Firmanın kiralamak için tasarladığı minderler boyutlarına, renk ve modellerine göre değişmektedir. Minderlerin tamamı su geçirmez özelliğine sahiptir. Puf minder, yer minderi, oturma minderi ve bahçe & plaj minderleri dönemsel olarak kiralanan minderlerdir. Firmadan ihtiyacınız kadarını talep edip belli bir süreye kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi alarak da karar verebilirsiniz. Resmi web sitesinde yer alan minderlerin özellikleri detaylı bir şekilde sitede bulabilirsiniz. Model kararı verirken ihtiyacınızı karşılayıp karşılamadığına dikkat etmenizde fayda vardır.


Kiralık Minder

Kiralık Minderler

Kaliteli kumaş ve dolgu malzemelerinden tasarlanan bu minderler her mevsimde rahatlıkla kullanılabilir. Firmanın bünyesinde yer alan tüm minderler belli bir hijyen koşullarında muhafaza edilmektedir. Talep edildiğinde gerekli temizlikler yapılarak teslimat gerçekleşir. Firmaların talepleri doğrultusunda istenilen lokasyonlara teslimatı bizzat firma tarafından yapılmaktadır.


Kiralık Minder Modelleri

Kiralık Minder Fiyatları

Oldukça estetik görünüme sahip olan bu minderlerin tamamı kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Firmadan bu konuda da detaylı bilgiler alabilirsiniz. 100x100 cm ölçülere sahip minderlerde herhangi bir arıza yaşamanız mümkün değildir. Kreşlerde dönemsel olarak kullanılan bu minderler yerden belli bir oranda yüksek olduğu için soğuğu içine çekmez. Bu yüzden de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Plajlarda özellikle yaz aylarında yoğun olarak talep edilen kiralık minderler bir işletmenin dekorasyon için ayırdığı bütçeden kar etmesine olanak sağlar. Firmanın kiralık minder hizmetinden faydalanmak isterseniz 0 850 346 54 74 numaralı irtibat numarasını ya da info@dekoro.com.tr mail adresini tercih edebilirsiniz.


Alakalı Aramalar: kiralık minder fiyatları, uygun minder fiyatları, kiralık en uygun minderler

Diğer Konuları Okudunuz Mu?

Minder
Her Ortama Uygun 5 Kiralık Minder Modeli
Minder
Kiralık Minder Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?
Minder
En Ucuz Kiralık Minder Fiyatları ve Modellerine Nasıl Ulaşabilirim?
Minder
İletişim Bilgileri
Minder
En Kullanışlı 6 Kiralık Puf Minder Modeli
Minder
En Rahat 6 Kiralık Yer Minderi Modeli
Minder
En Çok Kullanılan 6 Kiralık Armut Minder Modeli
Minder
Kiralık Minder Modelleri