Minder

0 850 346 54 74

Her Ortama Uygun 5 Kiralık Minder ModeliGünümüzde eskiye dönüşün yaşandığı şu sıralar yer minderlerine olan ilgi de bir kat daha artmıştır. Özellikle yer minderi kategorisinde yer alan çeşitler birçok ihtiyacımızı karşılamaktadır. Oturduğunuz an rahatlığını hissedeceğiniz yer minderlerini firmadan sipariş yoluyla talep edebilirsiniz. Her zevke uygun ve rengârenk minderlere en uygun fiyatlar ile ücretsiz kargo seçeneğinden faydalanarak sahip olabilirsiniz.


Katlanır Yer Minderi; Pembe


Katlanır Yer Minderi

Bu minderlerin çok fonksiyonlu olması tercih edilme konusunda bir hayli önemlidir. Özellikle temizliğinin kolay yapılabilmesi için düşünülmüş fermuar detayı sayesinde her alanda rahatlıkla kullanılabilir. İç veya dış mekân fark etmeksizin amacınıza uygun kullanabilirsiniz. Genişlik: 60 cm, uzunluk 180 cm, kalınlık: 10 cm olan yer minderlerinin dolgu maddesi süngerdir.


Yer minderi; Kırmızı


Yer minderi

Rahat oturuş imkânı sunan bu minderler görünüş itibariyle de oldukça estetiktir. Bulunduğu ortama kattığı görsel şölen sayesinde ortamı görüntüsü ile bile rahatlatmaktadır. Leke tutması da tercih edilme konusunda yeterli bir sebeptir.100x100 ölçülere sahip bu minderler talep edildiği takdirde boyutları firma tarafından değiştirilebilir.


Yer Minderi; Turuncu


Yer Minderi; Turuncu

Özellikle rahat yaşamayı alışkanlık haline getirmiş kişiler tarafından tercih edilen bu minderler çocuk yuvası veya ev ortamları için de uygundur. Kolayca taşınabilir olması ve kullanımının da rahat olması tercih edilebilirlik oranını arttırmaktadır.


Katlanır Yer Minderi; Siyah


Katlanır Yer Minderi; Siyah

Dolgu maddesinin sünger olması ilerleyen zamana rağmen incelip deforme olmayacağı anlamına gelir. Sert yüzeyine oturduğunuz zaman size sunduğu rahatlığı bir başka minderde bulmanız mümkün değildir. Fermuarı sayesinde kirlendiği an çıkarıp yıkayabilirsiniz. Birçok renklerde tasarlanan bu minderleri firmadan istediğiniz kumaş kalitesinde talep edebilirsiniz.


Yer Minderi


Yer Minderi Kiralık

Evinizin her köşesine bu şekilde yerleştirerek kafanızı dinleyebilir, uzanabilir ya da kitap okuyabilirsiniz. Size sunduğu rahatlığı bir kanepe bu kadar rahat sunamaz. Firmadan konu ile ilgili bilgi almak ve aklınıza takılan soruları sormak için 0 850 346 54 74 numaralı telefonu ya da info@dekoro.com.tr adresine mail atabilirsiniz.


Alakalı Aramalar: en uygun kiralık minderler, kiralık minder modelleri, uygun kiralık minder fiyatları

Diğer Konuları Okudunuz Mu?

Minder
Her Ortama Uygun 5 Kiralık Minder Modeli
Minder
Kiralık Minder Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?
Minder
En Ucuz Kiralık Minder Fiyatları ve Modellerine Nasıl Ulaşabilirim?
Minder
İletişim Bilgileri
Minder
En Kullanışlı 6 Kiralık Puf Minder Modeli
Minder
En Rahat 6 Kiralık Yer Minderi Modeli
Minder
En Çok Kullanılan 6 Kiralık Armut Minder Modeli
Minder
Kiralık Minder Modelleri